Konsultacje SEO

Konsultacje SEO

1. Czym są konsultacje SEO?

2. W jakim celu możesz skorzystać z konsultacji SEO?

3. Jakie strony wymagają konsultacji SEO?

4. Jakie narzędzia są potrzebne do konsultacji SEO?

5. Zakres konsultacji SEO

6. Ile kosztują konsultacje SEO?

7. Kiedy wybrać konsultacje SEO?

8. Konsultacje SEO to nie wszystko

 

 

1. Czym są konsultacje SEO?

Zastanawiasz się, czy Twoja strona jest prowadzona zgodnie z dobrymi praktykami SEO? Masz swoich copywriterów, którzy tworzą dla Ciebie teksty na stronę, ale chcesz sprawdzić, czy są one tekstami pisanymi zgodnie z frazami kluczowymi z dużym potencjałem? Chcesz rozwijać na swojej stronie kontent, jednak nie wiesz, na które frazy Twoja strona nie jest jeszcze widoczna w wyszukiwarce? Budujesz nową stronę i zastanawiasz się, czy będzie to dobra inwestycja? Masz wątpliwości, czy dotychczas prowadzone działania SEO były robione w poprawny sposób? To wszystko i wiele innych możesz z łatwością zweryfikować dzięki konsultacjom SEO.

 

Konsultacje SEO zakładają pracę specjalistów SEO (kontent marketing, link building, techniczne SEO - w zależności od tego, który z nich jest potrzebny), będą oni weryfikować pracę po stronie klienta. Sprawdzimy dla Ciebie, co należy zmienić, żeby zwiększyć widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania.

 

2. W jakim celu możesz skorzystać z konsultacji SEO?

Konsultacje SEO są dla osób, które zauważyły, że ich ruch organiczny spada (systematycznie albo dość nagle), jednak nie znają przyczyny problemów. Konsultacje SEO są stworzone również dla osób, które z różnych względów obawiają się nadchodzących zmian w algorytmach Google i są bardziej niż pewni, że mogą one w dotkliwy sposób potraktować ich strony internetowe.

Jeżeli zastanawiasz się nad przebudową strony internetowej, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać, by nadal była SEO friendly bądź zastanawiasz się nad zmianą technologii: przejście na inny CMS, przejście ze strony opartej o PHP na stronę zbudowaną na Angular JS i tym podobne - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy dla wszystkich potrzebujących pomocy, również tych, którzy nie chcą wiązać się na dłuższy okres czasu umową - płacisz za nasze konkretne działania/ilość godzin poświęconych na konsultacje/weryfikację działań. Nie musisz tracić czasu na długie spotkania gro spraw załatwiamy przez kontakt telefoniczny, mailowy, Skype.

Współpraca z nami pomoże Ci osiągnąć zakładane cele i rozwiązać dotychczas trapiące problemy.

 

3. Jakie strony wymagają konsultacji SEO?

Blog, serwis informacyjny, e-commerce, strona wizerunkowa czy strona firmowa - niezależnie, od tego, którą z nich posiadasz zawsze możesz zwrócić się do nas z prośbą o pomoc. Podpowiemy Ci, jakie działania powinieneś wcielić w życie, a także czy powinieneś się niepokoić nałożeniem na Twoją stronę internetową kar od Googla. Podpowiemy Ci jakie dobre praktyki SEO mogą zniwelować zagrożenie, a także zaplanujemy dedykowaną Twojemu biznesowi strategię, która pozwoli Ci osiągnąć satysfakcjonujące wyniki.

 

 

4. Jakie narzędzia wykorzystujemy podczas konsultacji SEO?

Podczas konsultacji wykorzystujemy najnowsze i najbardziej aktualne, dostępne na rynku narzędzia. Korzystanie z nich wymaga wiedzy, by odpowiednio odczytywać dane, które można uzyskać za ich pomocą. Klienci często nie potrzebują cyklicznego korzystania z ich zasobów, więc nie ma sensu generować kolejnych kosztów, związanych z ich zakupem. Dlatego dzięki konsultacjom SEO będziesz mógł z naszą pomocą zbadać swoją stronę internetową narzędziami, z których prywatnie nie miałbyś szansy skorzystać.

  • Semstorm

  • Senuto

  • Search Metrics

  • Sem Rush

  • Ahrefs

  • Screaming Frog

  • Search metrics

  • Copyspace

  • Google Analytics

  • Google Search Console

 

5. Zakres konsultacji SEO

Jesteśmy w stanie zlokalizować każdy problem, który jest przeszkodą do zdobycia przez Twoją stronę internetową wysokich pozycji w wyszukiwarce. Jednak to ty wybierasz zagadnienie, nad którym chcesz pracować, korzystając z naszej pomocy. Konsultacje SEO w swoim zakresie zawierają zarówno lokalizację nieprawidłowości, planowanie długofalowego projektu napraw, jak również koordynację działań po stronie klienta podczas wdrażania zmian na stronie. W tym przypadku sukces jest uzależniony w dużej mierze od zaangażowania osób odpowiedzialnych za działania po stronie klienta. Naszym zadaniem jest czuwanie nad poprawnym przebiegiem działań i wyłapywanie ewentualnych nieprawidłowości. Będziemy ramię w ramię razem przechodzić przez cały proces zmian i działań, które pozwolą Ci osiągnąć upragnione topy w organicznych wynikach wyszukiwania. Konsultacje SEO sprawią, że poczujesz się bardziej pewnie podczas procesu wdrożeń. Dzięki nam żadna nieprawidłowość nie umknie niezauważona. Mamy doświadczenie w koordynowaniu prac deweloperów i grafików podczas wdrożeń nowych stron www. Co więcej pomagamy również innym firmom SEO rozwiązywać zagadki, które przerastały innych specjalistów. Dlatego jesteśmy przekonani, że widzieliśmy już każdą możliwą nieprawidłowość i jesteśmy w stanie stawić jej czoła.


 

6. Ile kosztują konsultacje SEO?

To ty decydujesz, jaki budżet możesz poświęcić miesięcznie na współpracę z nami. Cena konsultacji SEO jest uzależniona od ilości godzin, które poświęcą dla Ciebie specjaliści. Dlatego uzależnione jest to również od ilości zagadnień oraz stopnia ich trudności - może się okazać, że błędy będą na tyle poważne, że ich bagatelizowanie i odwlekanie napraw możne znacznie zagrozić Twojej stronie internetowej. W takich przypadkach ilość konsultacji SEO będzie znacznie większa niż wtedy, gdy zmiany będzie można wprowadzać systematycznie i długofalowo.


 

Rodzaj serwisu

Cena

1-5 h

150 zł

5-10 h

130 zł

10-20 h

wycena indywidualna

 

7. Kiedy wybrać konsultacje SEO?

Oczywiście nic nie zastąpi miesięcznego pakietu obsługi SEO, gdzie będziemy prowadzić dla Ciebie działania na trzech płaszczyznach: technicznego SEO, Link Buildingu, a także Content Marketingu. Miesięczna obsługa i bycie na bieżąco z aktualizacjami w branży SEO nie dopuści do możliwości, by dać się zaskoczyć nowym zmianom w wymaganiach algorytmów. Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy biznes jest na tyle dochodowy, by co miesiąc inwestować pieniądze w profesjonalne działania agencji. W takich przypadkach idealna okazuje się być oferta konsultacji SEO. Sam decydujesz z jakim zagadnieniem do nas przychodzisz i ile mamy poświęcić godzin na jego weryfikację.

 

8.Konsultacje SEO to nie wszystko

Być może według Ciebie Twoja strona internetowa potrzebuje jedynie drobnych sugestii w sprawie zmian technicznych i oczywiście pewnie są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Jednak bez holistycznego spojrzenia na wymagania algorytmów, nie możemy zagwarantować długotrwałych sukcesów. Prawdziwe SEO jest oparte na działaniach technicznych, link buildingowych, a także content marketingu. Jeżeli nie będziesz rozwijać zakresu fraz, na które strona jest widoczna w wyszukiwarce, Twoi konkurenci z pewnością znajdą sposób, by znacznie zmniejszyć Twoją widoczność w Googlu. Jeżeli nie będziesz systematycznie dostarczać linków, które mają na celu zwiększenie autorytetu strony w wyszukiwarce, na pewno znajdzie się ktoś z Twojej branży kto to zrobi. Dlatego konsultacje SEO mogą być wstępem i przetestowaniem naszych umiejętności do ostatecznej długofalowej współpracy.

 
Chcesz rozwinąć i zmaksymalizować swoje przychody?
Napisz do nas
Pozostałe usługi
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - dowiedz się więcej.