SEO mobilne

SEO mobilne

1. Czym jest SEO mobilne?

2. W jakim celu realizuje się SEO mobilne?

3. Jak Google postrzega strony responsywne?

4. Jak wyglądają działania mobilnego SEO?

 

1. Czym jest SEO mobilne?

 

Masz problem z wyświetlaniem Twojej strony www na urządzeniach mobilnych? Narzekasz na szybkość ładowania witryny na smartphonie? Zdecyduj się na działania mobilnego SEO w  SalesTube! Przygotujemy rekomendacje, które poprawią responsywność Twojej witryny! Strategia mobilnego SEO to rozwiązanie mające na celu optymalizację strony i jej przystosowanie do wymogów wyszukiwarki Google. Należy pamiętać, że dobra optymalizacja strony pod kątem urządzeń deskopowych, nie gwarantuje takiego samego poziomu przystosowania technicznego dla urządzeń mobilnych.

 

2. W jakim celu realizuje się SEO mobilne?

 

Obecnie optymalizacja stron mobilnych staje się dla każdego właściciela witryny koniecznością. Zanim padnie decyzja zakupowa, klienci najpierw korzystają z Internetu i to właśnie za pomocą urządzeń przenośnych dochodzi do pierwszego kontaktu z brandem.

Coraz większa ilość biznesów e-commerce kładzie nacisk na optymalizację mobilną swoich stron. Odpowiednio zoptymalizowana i mobilna wersja biznesu jest kluczowym narzędziem sprzedaży wielu produktów i dotarcia do szerokiego grona klientów.

 

3. Jak Google postrzega strony responsywne?

 

Dzięki indeksowi Mobile- First Index, Google ocenia strony na podstawie ich zawartości mobilnej. Pomożemy Ci przystosować Twoją witrynę, by stała się responsywna zgodnie z najnowszymi standardami Google. Przygotujemy twoją stronę w taki sposób, aby roboty wyszukiwarki poprawnie zaindeksowały całą jej zawartość. Zadbamy, aby struktura serwisu w wersji mobile odzwierciedlała strukturę serwisu w wersji desktop.

 

4. Jak wyglądają działania mobilnego SEO?

 

Pracując nad mobilną wersją strony, zwracamy uwagę na kilka elementów, które wpływają na widoczność witryny w sieci. Standardy naszej pracy przy budowaniu strategii mobilnego SEO określają m.in.:

 

  • dopasowanie strony do różnych typów urządzeń mobilnych,

  • dostosowanie elementów na stronie do rozmiarów przeglądarki,

  • optymalizacja meta title i meta desription,

  • jednolity content (taki sam jak w wersji deskopowej),

  • kontrola odpowiedniej nawigacji strony.

 

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas
Pozostałe usługi
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - dowiedz się więcej.