SEO szkolenia

SEO szkolenia

1. Dla kogo adresowane są nasze szkolenia?

2. Jak wyglądają nasze szkolenia?

3. Jaki jest koszt szkoleń SEO?

4. Co zyskasz uczestnicząc w szkoleniu SEO ?

 

1. Dla kogo adresowane są nasze szkolenia?

Szereg naszych szkoleń adresowanych jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie SEO. Chętnie dzielimy się spostrzeżeniami i doświadczeniem m.in.: z właścicielami firm, którzy chcą samodzielnie zająć się pozycjonowaniem swojej strony internetowej, specjalistami SEO, którzy chcą zwiększyć zakres swoich umiejętności i kompetencji. W naszych szkoleniach często uczestniczą również programiści, chcący zdobyć wiedzę na temat optymalizacji, jak również standardowi użytkownicy sieci, którzy chcą być na bieżąco z wszystkimi najnowszymi praktykami SEO.

 

2. Jak wyglądają nasze szkolenia?

W ramach realizowanych szkoleń przygotowaliśmy komplet aspektów, które poruszamy w systemie szkolenia. Uczestnicy kursu zostaną wyszkoleni z następujących elementów:

 

 • zasady działania wyszukiwarki Google,

 • podstawowe pojęcia SEO,

 • narzędzia wykorzystywane w SEO,

 • pozycjonowanie i link building,

 • audyt SEO,

 • SEO, a content;

 • monitorownie działań SEO,

 • strategia content marketingowa,

 • rodzaje treści w Sieci,

 • marketing i promocja treści,

 • optymalizacja witryny,

 • case study,

 • analiza linków witryny.

 

3. Jaki jest koszt szkoleń SEO?

Koszt przeprowadzania warsztatów szkoleniowych z zakresu SEO jest indywidualnie ustalany z każdym klientem. Warunki współpracy zależą od terminu przeprowadzenia szkolenia, ilości uczestników oraz stopnia zaawansowania grupy. Szkolenia SEO zostaną poprowadzone przez profesjonalistów z branży, będących uczestnikami wielu krajowych i międzynarodowych konferencji w zakresie SEO, content marketingu oraz link buildingu.

 

4. Co zyskasz uczestnicząc w szkoleniu SEO ?

Będąc czynnym uczestnikiem naszych warsztatów, nauczysz się zarówno podstawowych zasad tworzenia wartościowego dla odbiorcy contentu, jak również poznasz narzędzia niezbędne do monitorowania swojej witryny. Pokażemy Ci, jak poprawnie zaprojektować linkowanie wewnętrzne w obrębie serwisu. Dowiesz się, jak wyszukiwać najlepszych miejsc do umieszczania linków w sieci. Ponadto pokażemy Ci narzędzia, które są niezbędne w pracy każdego specjalisty, zajmującego się działaniami związanymi z pozycjonowaniem stron internetowych. Szkolenie SEO umożliwi Ci współpracę z Klientami na wielu płaszczyznach. Zdobycie wiedzy o aktualnych metodach pozycjonowania stron i strategii pozyskiwania linków oraz umiejętność tworzenia wartościowych treści w oparciu o odpowiednią strategię Content Marketingu to klucz do sukcesu w dzisiejszym biznesie!


Pod opieką ekspertów
Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas
Pozostałe usługi
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - dowiedz się więcej.