SEO dla sklepów internetowych

SEO dla sklepów internetowych

1. Co wyróżnia strategię SEO dla sklepów internetowych?

2. Najważniejsze aspekty strategii działań SEO dla e-commerce

3. Specyfika sklepów internetowych

4. Link building a strategia SEO dla e-commerce

5. Dlaczego warto nas wybrać do tworzenia strategii SEO dla sklepów internetowych?

 

1. Co wyróżnia strategię SEO dla sklepów internetowych?

 

Prowadzisz własny sklep internetowy? Chciałbyś sprzedawać więcej produktów? Liczba klientów twojego e-commerce nie jest satysfakcjonująca? Stale liczysz na wzrost potencjalnych klientów?

Zgłoś się do naszych ekspertów! Pomożemy Ci obrać odpowiednią strategię! Za podstawę naszych działań uważamy odpowiednio zoptymalizowaną kartę produktową. Należy pamiętać, że dobra optymalizacja sklepu internetowego pozwala na zdobycie kluczowej widoczności w wyszukiwarce, co jest następstwem większego ruchu na Twojej witrynie!

 

2. Najważniejsze aspekty strategii działań SEO dla e-commerce

  • analiza treści oraz słów kluczowych Twojej witryny,

  • przygotowanie intuicyjnej nawigacji serwisu,

  • rekomendacja responsywnego widoku,

  • przygotowanie unikalnych METAdanych, ​

 

Nasi specjaliści przygotują Twój sklep internetowy do sprzedaży online. Pamiętaj, że musisz działać z myślą o Twoich potencjalnych Klientach.

3. Specyfika sklepów internetowych

E-commerce rządzi się swoimi prawami. Użytkownicy, dokonujący zakupów przez internet udostępniają swoje dane w celu zatwierdzenia transakcji. Dlatego bardzo ważne jest zachowanie odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Instalacja kodu SSL, który jest odpowiedzialny za bezpieczne przeglądanie strony www, jest tym samym koniecznością. Użytkownicy dokonujący zakupów za pomocą urządzenia mobilnego działają szybko, wykonują transakcje w biegu. Co istotne szybki zakup jest równoznaczny z potrzebą posiadania szybkiej platformy. Niezwykle istotne jest więc  sprawne ładowanie witryn www sklepów internetowych.

 

4. Link building a strategia SEO dla e-commerce

Nasi specjaliści przygotują odpowiednią strategię link buildingu. W dobie inwestowania w dobrej jakości content na stronie przygotowujemy również wartościową strategię na zbudowanie kluczowej dla dobrej pozycji w Google bazy linków. Coraz częściej nasi eksperci rozpoczynają w tym zakresie współpracę z blogerami, którzy okazują się bardzo wartościowymi partnerami w pozyskiwaniu różnorodnych linków tematycznych. Wykorzystując ich poziom popularności możemy promować produkty Klienta, będące dostępne w jego serwisie. Budowanie wartościowych linków z wysokiej jakości domen, prowadzących do Twojego sklepu, będzie naszym priorytetem!

5. Dlaczego warto nas wybrać do tworzenia strategii SEO dla sklepów internetowych?

W naszym zespole dokładnie wiemy, jak wyglądają zasady pozycjonowania e-commerce. Przygotowana przez naszych specjalistów strategia jest oparta o poszukiwanie nowych, skutecznych rozwiązań, które sprawią że Twój sklep będzie lepiej widoczny w wynikach wyszukiwania Google!

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas
Pozostałe usługi
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - dowiedz się więcej.