SEO dla startupów

SEO dla startupów

1. Czym jest SEO dla startupów?

2. W jakim celu wykorzystuje się SEO dla startupów?

3. Ile kosztuje audyt treści?

 

1. Czym jest SEO dla startupów?

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, czy ma on potencjał? Założyłeś już startup, ale interesy nie idą po Twojej myśli? Nie wiesz, jak poradzić sobie na krwiożerczym rynku? Świetnie trafiłeś! SEO dla startupów to okazja by sprawdzić, czy Twój biznes ma szansę wypłynąć na powierzchnię w brutalnym świecie biznesów internetowych, czyli na topowe miejsca w wynikach wyszukiwania. Dzięki nam dowiesz się, czy biznes ten ma potencjał i czy użytkownicy faktycznie go potrzebują.

 

Pomożemy Ci również w momencie, gdy Twój biznes jest już obecny na rynku, jednak nie wiesz, jak dotrzeć do konsumentów. Dzięki naszym działaniom optymalizacyjnym w końcu zaistniejesz w organicznych wynikach wyszukiwania.

 

2. W jakim celu wykorzystuje się SEO dla startupów?

Rozróżniamy dwie dziedziny współpracy w zakresie SEO dla startupów. Pierwszą jest pomoc bardziej konsultacyjna w zakresie researchu potrzeb użytkowników Internetu. Będzie ona polegać na sprawdzeniu czy Twój pomysł na biznes ma potencjał. Czy ludzie faktycznie go potrzebują. Czy ich intencje wyszukiwania pokrywają się z intencjami Twojego biznesu. W ramach konsultacji dowiesz się również, jak ewentualnie zmodyfikować Twój pomysł, aby bardziej wpisywał się w potrzeby użytkowników. Jeżeli wpadłeś na pomysł otworzenia innowacyjnego zakładu, który specjalizowałby się w tworzeniu obuwia dla psów i kotów, to czy faktycznie ten startup miałby potencjał na naszym rynku. Zweryfikujemy czy ludzie szukają obuwia dla psów i kotów, a także sprawdzimy jakie frazy długoogonowe są wpisywane do wyszukiwarki i są powiązane z tym zagadnieniem.

 

SEO dla startupów to również optymalizacja i zwiększanie wyników widoczności dla powstałych już nowych biznesów na rynku. Jeżeli masz startup i chcesz zaistnieć w organicznych wynikach wyszukiwania pomożemy Ci zoptymalizować Twoją stronę pod względem technicznym, a także pod kątem warstwy tekstowej. Wzbogacimy ją o frazy kluczowe bezpośrednio związane z Twoim biznesem. Dodamy również frazy pośrednio związane, które rozbudują kontekst i zbudują Twój wizerunek jako eksperta na rynku.

 

3. Ile kosztuje SEO dla startupów?

Oferta SEO dla startupów zawsze przygotowywana jest według potrzeb naszych klientów. Cena uzależniona jest od specyfiki branży i od zakresu obowiązków niezbędnych do wykonania, by usatysfakcjonować naszych klientów.

 
Chcesz rozwinąć i zmaksymalizować swoje przychody?
Napisz do nas
Pozostałe usługi
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - dowiedz się więcej.