Copywriting

Copywriting

1. Czym jest copywriting?

2. W jakim celu piszemy treści?

3. Ile kosztuje profesjonalny copywriting?

1. Czym jest copywriting?

Jeżeli masz stronę internetową, która nie sprzedaje, to prawdopodobnie jest to wina umieszczonych na niej tekstów. Sztuka copywritingu polega na uwolnieniu wodzów fantazji i dobieraniu słów w opisach produktów w taki sposób, by wyczerpać temat i całkowicie zaspokoić ciekawość potencjalnego nabywcy na temat przedstawianych produktów. Dobrze opisany produkt o wiele bardziej wzbudza potrzebę zakupową u każdego konsumenta. Nie ma zatem sensu od razu rezygnować z szansy sprzedaży, tylko ze względu na źle sformułowane teksty.

Copywriting jest zatem sztuką pisania wartościowych tekstów, które przyczynią się do podjęcia decyzji zakupowej przez osoby zaglądające na Twoją stronę internetową.

 

 

2. W jakim celu piszemy treści?

Treści na stronie to wizytówka Twojej firmy. Tylko dobrze napisany content jest w stanie przekonać odwiedzających do dobrej jakości produktów, wzmocnić wiarygodność marki, a także uplasować nasz brand jako eksperta na rynku, któremu warto zaufać. Aspektem dodatkowym jest również specjalistyczna optymalizacja tekstów. Rzetelnie przeprowadzony keyword research pozwala nam zwiększyć widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania. Powierzając nam pisanie tekstów na swoją stronę otrzymujesz kompleksową obsługę: dobrze napisane teksty napisane w oparciu o profesjonalny keyword research.

 

​​

3. Ile kosztuje profesjonalny copywriting?​​

Prawdziwy copywriting to nie mechaniczne produkowanie tekstów, tylko prawdziwa sztuka tworzenia konwertujących treści. Nie możemy więc podać jednej uniwersalnej stawki, która sprawi, że bez znaczenia stanie się dla nas branża i jej specyfika. Do każdego projektu dobieramy specjalistów z zakresu danej dziedziny.  Lekarze, dietetycy, specjaliści z branży finansowej, technologowie rolnictwa i żywienia – to ludzie, którzy przyczyniają się do naszego wspólnego sukcesu. Zaufaj naszym treściom, a razem osiągniemy sukces.

 

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas
Pozostałe usługi
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - dowiedz się więcej.