Content strategy

Content strategy

1. Na czym polega content strategy?

2. W jakim celu robimy content strategy?

3. Ile kosztuje strategia contentowa?

1. Na czym polega content strategy?

 

Masz stronę internetową, ale jej widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania nie jest imponująca? Jesteś właścicielem e-commerce, ale klientów nie przybywa? Masz wrażenie, że wszystkie teksty na stronie mówią o tym samym i niedostatecznie dobrze opisują sprzedawane produkty? To wszystko może być podstawowym błędem, pogrążajacym Twój biznes!

Content strategy to sposób na rozbudowanie widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania, a tym samym zwiększenie ilości potencjalnych klientów odwiedzających stronę Twojego biznesu. Podczas tworzenia strategii contentowej sprawdzimy, na jakie frazy Twoja strona już wyświetla się w wynikach wyszukiwania i dobierzemy frazy, na które mogłaby się wyświetlać. Słowa kluczowe podzielimy ze względu na ich zastosowanie do:

 

  • kategorii produktowych,

  • opisów produktów,

  • słownik pojęć,

  • tematy blogowe.

 

Tylko tworząc tego rodzaju kategoryzację jesteśmy w stanie wyselekcjonować keywordy z największym potencjałem, a także te, które najlepiej będą opisywać produkty i usługi, pojawiające się na Twojej witrynie.

 

2. W jakim celu robimy content strategy?

Jeżeli chcesz, aby Twój biznes liczył się na rynku i stanowił konkurencję dla najmocniejszych graczy, strategia contentowa jest do tego niezbędna. Jedynie dobrze dobrane frazy kluczowe i przemyślany zaplanowany content na stronie jest w stanie przekonać do siebie klientów. Dobrze dobrane frazy to również gwarancja zwiększenia widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania. Dzięki strategii contentowej unikniesz kanibalizacji w obrębie swojej strony internetowej (rywalizacji kilku podstron o wyświetlanie się na jedną frazę w organicznych wynikach wyszukiwania) i znacznie zwiększysz zasób keywordów, na które jest widoczna strona internetowa.

 
 

​​

3. Ile kosztuje strategia contentowa?​​

Każda proponowana przez nas usługa jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klientów. Wszystko uzależniamy od wielkości serwisów, a także specyfiki problemu i potrzeb, które posiada zainteresowany. Wyślij do nas zapytanie ofertowe, a przygotujemy plan dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

 

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas
Pozostałe usługi
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - dowiedz się więcej.