SEO dla saas-ów

SEO dla saas‑ów

1. Czym jest SaaS?

2.Na co zwrócimy uwagę przy strategii SEO?

3. Jaki jest koszt SEO dla SaaS-ów?

 

 

1. Czym jest SaaS?

Jest to oprogramowanie jako usługa w chmurze. Coraz częściej wykorzystywane wśród małych i średnich działalności gospodarczych. Głównymi czynnikami decydującymi o jego wyborze przez przedsiębiorców jest najczęściej komfort oraz większa mobilność wykonywanych obowiązków. System ten umożliwa pracę na nim z dowolnego miejsca na świecie, bez ograniczeń czasowych. Możliwość dostępu online do wielu plików sprawia, że pracę biurową można tym samym wirtualizować. Chciałbyś wprowadzić działania SEO na takim oprogramowaniu? Nasi specjaliści pomogą Ci w odpowiednim przygotowaniu strategii w tym zakresie!

 

2. Na co zwrócimy uwagę przy strategii SEO?

  • Zawartości chronione hasłem

Oprogramowanie online często zawiera informacje przeznaczone tylko dla Klientów, chronione najczęściej hasłem. Nasi specjaliści pomogą Ci odpowiednio oznaczyć strony, które nie chcesz, by były indeksowane przez wyszukiwarki.

  • Segmentację klientów

Firmy korzystające z SaaS mają możliwość segmentowania obecnych klientów od potencjalnych za pomocą Google Analitycs. W przeciwieństwie do wielu innych firm korzystających offline, klienci SaaS logują się online. Zadbamy o odpowiednie dotarcie nowych klientów do twojego serwisu.

  • Konwersję na bezpłatną wersję strony

Nasi specjaliści pomogą Ci odpowiednio zachęcić jak największą liczbę użytkowników do bezpłatnego korzystania z Twojej witryny. Przy prowadzeniu bloga, również pomożemy Ci pozyskać jak najwięcej unikatowych użytkowników.  


 

3. Jaki jest koszt seo dla SaaS-ów?

Oferta SEO dla SaaSów zawsze przygotowywana jest według potrzeb naszych klientów. Cena uzależniona jest  zawsze od specyfiki branży oraz od zakresu obowiązków niezbędnych do wykonania, by spełnić najważniejsze wymogi klienta. Do każdego naszego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Nasze działania prowadzimy w oparciu o doświadczenie i wiedzę praktyczną nabytą w czasie realizowania podobnych aktywności.

Chcesz rozwinąć i zmaksymalizować swoje przychody?
Napisz do nas
Pozostałe usługi
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - dowiedz się więcej.