Lead Generation

Lead Generation

Lead generation to nic innego jak pozyskiwanie nowych klientów dla Twojego biznesu. Lead jest to osoba bądź firma,
która zgłasza zainteresowanie oferowanym przez Ciebie produktem. Stawiamy na jakość, precyzje dotarcia i transparentność,
a na koniec to Ty decydujesz jak zmaksymalizować ich potencjał.

 

 1. Optymalizacja

  Jakość to czynnik determinujący nas do ciągłego progresu i podwyższania poprzeczki. Współpracujemy tylko z zaufanymi wydawcami, dbamy o relacje z nimi, bo wiemy, że gramy do jednej bramki. Dążymy do przekazywania najbardziej wartościowych lead’ów poprzez korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań oraz ciągłą optymalizację działań. Excel to nasze środowisko pracy, liczymy, analizujemy i wyciągamy wnioski.

 2. Obsługa

  Gwarantujemy do obsługi kampanii stałego, doświadczonego accounta, który przeprowadzi Was przez ścieżkę implementacji, pozostaje do Waszej dyspozycji i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania. Stałe wsparcie merytoryczne to podstawa współpracy z nami.

 3. Patrzymy głębiej

  Od wielu lat zajmujemy się generowaniem lead’ów w kampaniach naszych Klientów, a nasze działania optymalizujemy pod końcowy wynik jakim jest sprzedaż, uważnie kontrolujemy koszt pozyskania sprzedaży, wartość koszyka.

   
 4. Dzielimy się wiedzą

  Jeśli chcesz pozyskać nowych klientów, natomiast nie wiesz od czego zacząć – pomożemy. Szkolimy naszych Klientów, chętnie dzielimy się wiedzą, organizujemy szkolenia i wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań.

 5. Brak ryzyka

  Nie boimy się testować nowych rozwiązań: narzędzi, baz mailingowych i nowych dostawców. Jednak ryzyko bierzemy w 100% na siebie – rozliczamy się tylko za efekty.

   
 6. Oferty szyte na miarę

  Każda branża, firma, produkt ma swoje indywidulane potrzeby, różną świadomość marki oraz oczekiwania, dlatego dla każdego klienta oferty szyjemy na miarę.

   
 7. Real-Time

  Pracujemy na technologii, dzięki której w czasie rzeczywistym możesz śledzić wszystkie leady, które dostarczamy.


Pod opieką ekspertów
Sylwia Chmielewska-Fryze

Sylwia Chmielewska-Fryze

Chief Operation Officer czytaj więcej
Chcesz rozwinąć i zmaksymalizować swoje przychody?
Napisz do nas
Pozostałe usługi
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - dowiedz się więcej.