E-mail marketing

E‑mail marketing

Co nas wyróżnia?
 1. Różnorodność baz i precyzja targetowania

  Na własnej skórze każdy z nas przekonał się jak irytujące jest odczytywanie wiadomości, którymi zupełnie nie jesteśmy zainteresowani, a oferowane produkty są niedopasowane do naszych oczekiwań. Właśnie dlatego staramy się dostarczać precyzyjnie dopasowany kontent do naszych użytkowników. Mamy możliwość wysyłek targetowanych demograficznie, uwzględniając lokalizację, zainteresowania, urządzenie na którym sprawdzana jest poczta, a przede wszystkim intencje zakupowe. Wysyłki realizujemy w odpowiednich odstępach czasowych, dywersyfikując oferty, aby nie przytłoczyć użytkownika oraz wyróżnić nasz przekaz.

 2. Dzielimy się wiedzą

  Nasze doświadczenie pomaga nam w optymalizacji działań. Wiemy, co sprawdza się najlepiej, jakie słowa kluczowe zwiększają open rate, a czego trzeba unikać, by nie trafić do spamu. Pomagamy przygotować kreacje, które poza wizualną jakością, pozwalają na zwiększenie efektywności działań.

 3. Testy A/B

  Cenimy sobie bezpośrednią współpracę z naszymi Klientami. Kontaktujemy się z nimi na co dzień, bez zbędnego przedłużania łańcucha komunikacji. Dzięki temu efektywniej planujemy prowadzone kampanie i szybko reagujemy na potrzeby biznesu.

 4. Real Time

  Odpowiednio dobrana baza, ciekawa kreacja i atrakcyjny tytuł to tylko połowa sukcesu. Testujemy różne warianty, wybieramy te z najlepszą skutecznością.


Pod opieką ekspertów
Sylwia Chmielewska-Fryze

Sylwia Chmielewska-Fryze

Chief Operation Officer czytaj więcej
Chcesz rozwinąć i zmaksymalizować swoje przychody?
Napisz do nas
Pozostałe usługi
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - dowiedz się więcej.