Paid Social

Paid Social

Co nas wyróżnia?
 1. Szybkość w implementowaniu innowacyjnych rozwiązań

  Jako pierwszy dom mediowy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie, z sukcesem uruchomiliśmy kampanię w Canvas na Facebooku dla marki Tchibo. Canvas jest nowym formatem reklamowym z gatunku rich media i ma zastosowanie głównie brandingowe, które wzmacnia wizerunek marki.

 2. Szeroka perspektywa biznesowa naszych pracowników

  Nasz zespół tworzą osoby, które mają bogate doświadczenie w szeroko pojętym marketingu, zarówno po stronie Klienta (biznesu), jak i w agencjach. Wielu naszych ekspertów pracowało także przy wyspecjalizowanych działaniach digitalowych, jak SEM czy afiliacja. Dzięki temu lepiej rozumiemy potrzeby Klientów, a co za tym idzie, możemy zaoferować skuteczne rozwiązania, które realnie przekładają się na biznes.

 3. Proklienckie nastawienie

  Cenimy sobie bezpośrednią współpracę z naszymi Klientami. Kontaktujemy się z nimi na co dzień, bez zbędnego przedłużania łańcucha komunikacji. Dzięki temu efektywniej planujemy prowadzone kampanie i szybko reagujemy na potrzeby biznesu.

 4. Połączenie kompetencji brandingowych i sprzedażowych

  Pracujemy dla bardzo różnych klientów, zarówno dla dużych marek z branży ecommerce, jak i globalnych firm FMCG, które większość sprzedaży generują offline. Potrafimy dopasować nasze kampanie do celów biznesowych Klientów, niezależnie czy jest to wprowadzenie nowego produktu na rynek, zwiększenie sprzedaży produktów już będących w obrocie czy zmiana wizerunku całej marki. Działamy kompleksowo.

 5. Measure or die

  Dzięki silnym kompetencjom badawczym możemy lepiej mierzyć rezultaty biznesowe naszych działań. Bazujemy na twardych, precyzyjnych danych, dzięki temu klienci dostają dokładne dane o wynikach prowadzonych kampanii. Nasz zespół badawczy tworzą wysokiej klasy managerowie z długoletnim doświadczeniem w marketingu.


Pod opieką ekspertów
Sylwia Chmielewska-Fryze

Sylwia Chmielewska-Fryze

Chief Operation Officer czytaj więcej
Przemysław Rosa

Przemysław Rosa

Paid Social Manager czytaj więcej
Chcesz rozwinąć i zmaksymalizować swoje przychody?
Napisz do nas
Pozostałe usługi
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - dowiedz się więcej.