Kreacja 360

Kreacja 360

Doskonale wiemy, że w dzisiejszych czasach granice między pojęciami zacierają się szybko i często.
Podział na ATL i BTL, online i offline wydaje się przestarzały, a wręcz – fikcyjny.


W SalesTube podchodzimy do marki kompleksowo, a o komunikacji myślimy całościowo. Projektujemy wyróżniające się, a przede wszystkim skuteczne kampanie 360, obejmujące szereg mediów i sposobów osobistego kontaktu z potencjalnym klientem. Bo na tym polega inteligentny marketing naszych czasów.

 1. Optymalizacja kreacji
  dzięki współpracy z mediami

  Wsparcie Group One – największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce – zapewnia nam praktyczne podejście do mediów. Kreacje, które przygotowujemy, nie są oderwane od rzeczywistości. Mimo pomysłowości jesteśmy realistami.

 2. Spójne podejście do komunikacji

  W skutecznej kampanii strategia, kreacja i media powinny ze sobą współgrać, w przeciwnym razie nie ma mowy o sukcesie. Wiemy to, dlatego wszystko mamy w jednym miejscu.

 3. Skuteczność

  Group One ma na koncie 14 nagród Effie, wręczanych twórcom naprawdę skutecznych kampanii reklamowych. Chętnie korzystamy z tego doświadczenia, bo uważamy, że reklama nie jest sztuką dla sztuki. Ona przede wszystkim powinna sprzedawać.

 4. Wysokie kompetencje, wielka kreatywność

  Dwie nagrody Cannes Lion, dwie Impactor, cztery Media Trendów, trzy Golden Drumy, 15 MIXX Awards. To wszystko zdobył Group One dzięki najwyższym kompetencjom i zaangażowaniu. W świecie, w którym reklamy atakują każdego z nas bez ustanku, dobra komunikacja wymaga kreatywnego podejścia.


Pod opieką ekspertów
Kamil Wiszowaty

Kamil Wiszowaty

Chief Executive Officer czytaj więcej
Chcesz rozwinąć i zmaksymalizować swoje przychody?
Napisz do nas
Pozostałe usługi
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - dowiedz się więcej.