SEM

SEM

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?
Doświadczenie

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy mieli okazję współpracować z największymi podmiotami na rynku. Dzięki zdobytym doświadczeniom, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Pracujemy za pomocą specjalnie przygotowanych narzędzi SEM, które wpływają na wysoką efektywność naszych działań.

Zespół

Zespół SEM tworzy ponad 20 osób. Wysokie umiejętności naszych specjalistów potwierdzone są certyfikatami Google AdWords (GCP), Google Analytics (GAIQ), a także Double Click Search. W gronie SEMitów mamy aż trzech certyfikowanych Trenerów AdWords. Dzięki dedykowanej obsłudze w Google jako jedni z pierwszych na rynku wdrażamy i testujemy bety AdWords.

Strategia

Działania SEM traktujemy jako element strategii całościowej. Indywidualne podejście do biznesu klienta motywuje nas do szukania niestandardowych rozwiązań SEM, zawsze zorientowanych na realizacje KPI klienta.

Narzędzia

Szybkość implementacji naszych strategii to efekt wykorzystywania przez nas narzędzi służących do automatyzacji skomplikowanych i długotrwałych procesów. Na potrzeby klienta tworzymy liczne makra, skrypty i szablony. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze platformy do optymalizacji kampanii m.in. Double Click Search.

Model współpracy

Cenimy sobie partnerski model współpracy. Pracujemy razem z klientem, wspólnie planując i analizując prowadzone działania. Wiedza na temat branży, którą czerpiemy z doświadczenia klienta i nasze mocne SEMowe kompetencje, przekładają się na biznesowe wyniki prowadzonych kampanii.

 

Pod opieką ekspertów
Chcesz rozwinąć i zmaksymalizować swoje przychody?
Napisz do nas
Pozostałe usługi
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - dowiedz się więcej.